Remdamiesi sukaupta patirtimi ir reaguodami į rinkos pokyčius bei poreikius, nuolat plečiame ir tobuliname teikiamas paslaugas, siekdami išlikti patikimu partneriu telekomunikacijų paslaugų teikėjams.

Apie Mediafon Carrier Services

Mediafon Carrier Services yra alternatyvus fiksuoto ir judriojo ryšio operatorius Lietuvoje, teikiantis didmenines telekomunikacijų paslaugas nacionaliniams ir tarptautiniams operatoriams.

Mediafon Carrier Services savo veiklą pradėjo kaip Mediafon dalis, siūlydamas operatoriams  tinklų sujungimo bei skambučių persiuntimo paslaugas. Per daugiau nei 25 metus kompanija pelnė patikimo partnerio vardą – mūsų tinklu naudojasi daugiau nei 15 partnerių, teikiančių mažmenines telekomunikacijų paslaugas vartotojams visoje Lietuvoje.

Nuolat plečiant tarptautinių partnerių tinklą, mes išaugome į vieną iš didžiausių operatorių Lietuvos tranzito rinkoje, tiek pagal pajamas, tiek pagal tranzitu persiunčiamų minučių kiekį.

Šiandien Mediafon Carrier Services dirba su beveik 500 operatorių, telekomunikacijų paslaugų teikėjų ir partnerių iš daugiau nei 46 valstybių. 

Turėdamas sėkmingą ir ilgametę patirtį skambučių persiuntimo versle, Mediafon Carrier Services žengė toliau ir pasiūlė Lietuvos bei užsienio partneriams galimybę siųsti komercines SMS žinutes bei realiu laiku patikrinti operatoriaus tinklą, kuriame šiuo metu veikia abonentas.

Greitai besikeičiančioje telekomunikacijų rinkoje mes nuolat tobuliname savo paslaugų kokybę ir plečiame jų spektrą, o mūsų teikiama DID numerių paslauga puikiai atitinka globalaus verslo poreikį.

Mūsų Misija

Profesionalus kompleksinių telekomunikacinių sprendimų partneris.

Mūsų Vizija

Sumanus ir patikimas operatorius dinamiškoje telekomunikacijų rinkoje.

 

Jei pageidaujate detalesnės informacijos apie Mediafon Carrier Services teikiamas paslaugas, kviečiame su mumis susisiekti el. paštu [email protected].