x
Slapukų Politika
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politiką rasite čia.
Kas mes esame
Mediafon Carrier Services

Mediafon Carrier Services yra alternatyvus fiksuoto ir judriojo ryšio operatorius Baltijos šalyse, teikiantis didmenines telekomunikacijų paslaugas nacionaliniams ir tarptautiniams operatoriams. Savo veiklą pradėjo kaip Mediafon dalis, siūlydamas operatoriams tinklų sujungimo bei skambučių persiuntimo paslaugas Lietuvoje. Šiuo metu mūsų tinklu naudojasi daugiau nei 15 partnerių, teikiančių mažmenines telekomunikacijų paslaugas vartotojams visoje Lietuvoje.

Mediafon Carrier Services tapo licencijuotu operatoriumi Latvijoje ir Estijoje, tad gali užtikrinti kokybiškų ir patikimų telekomunikacinių paslaugų teikimą visose trijose Baltijos šalyse.

Per daugiau nei 25 metus kompanija pelnė patikimo partnerio vardą – šiandien Mediafon Carrier Services dirba su beveik 500 operatorių, telekomunikacijų paslaugų teikėjų ir partnerių iš daugiau nei 67 valstybių.

Padedame klientams augti
Mūsų siūlomos paslaugos

Savo klientams siūlome kur kas daugiau nei profesionalias telekomunikacijų paslaugas: siekiame augti kartu su jumis ir kurti vertę jūsų verslui.

Platus operatorių tinklas

Nuolat tobuliname ir investuojame į paslaugų kokybę, plečiame paslaugų spektrą, partneriams siūlome užsisakyti DID numerius iš mūsų turimų resursų naudojantis savitarnos portalu, taip pat siųsti A2P ir P2P SMS žinutes bei realiu laiku patikrinti operatoriaus tinklą, kuriame šiuo metu veikia abonentas.

Sprendimai verslui

Verslo įmonėms, pasitelkiant automatizuotą komunikacijos platformą,  padedame sklandžiai įgyvendinti SMS marketingo kampanijas, išsiųsti priminimus klientams, prisijungimo kodus ar kitą informaciją, skirtingais komunikacijos kanalais –  SMS, “Viber”, “Telegram” ar “WhatsApp”.

Tobulėjame kartu su rinka

Mūsų tikslas – nepaliauti siūlyti profesionalius kompleksinius telekomunikacijos sprendimus klientams visame pasaulyje ir išlaikyti savo poziciją kaip patikimas operatorius, nuolat tobulinantis ir pristatantis naujas paslaugas dinamiškoje telekomunikacijų rinkoje.

Jei pageidaujate detalesnės informacijos apie Mediafon Carrier Services teikiamas paslaugas, kviečiame su mumis susisiekti!

Susisiekite
MEDIAFON GRUPė
Apie Mediafon grupę

Per 25 metus Mediafon išaugo į keturių įmonių grupę, siūlančią kompleksines IT ir TelCo paslaugas visame pasaulyje. Ji taip pat yra MG Grupės, TOP50 įmonių Baltijos šalyse, dalis.

Faktai apie Mediafon grupę
Esame pasauliniu mastu veikianti IT ir Telco ekspertų komanda, siūlanti pažangius telekomunikacijų sprendimus globaliai ir vietinei rinkai
500+
Klientų iš viso pasaulio
400+
Administruojamų serverių ir duomenų centrų
500+
Partnerių telekomunikacijų operatorių ir paslaugų teikėjų
milijonai
Minučių ir SMS yra persiunčiamos mūsų tinklu per mėnesį
0.5 mlrd.
Mūsų centralizuotų duomenų bazių sprendimų vartotojų
ISO
ISO 14001:2004
ISO 9001:2008
ISO 27001:2013