x
Slapukų Politika
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politiką rasite čia.
Paslaugos

Numeracijų paslaugos

Siūlome numerius iš daugiau nei 60–ties pasaulio šalių iš savo turimų ir partnerių numeracijos resursų.

Lietuvoje Mediafon CS garantuoja sklandų numerių perkėlimą, skubiosios pagalbos pasiekiamumą iš visų numerių bei 24/7 savitarnos portalą lengvam paslaugų valdymui.

Mediafon CS numeracijos
Numeracijų hostinimas
Tarptautiniai paslaugų numeriai

Geografiniai numeriai – praplečia jūsų paslaugų geografiją bei puikiai tinka konferenciniams pokalbiams, skambučių centruose, išmaniųjų programėlių paslaugoms ir t.t. Siūlome bet kurios geografinės vietovės numerius Lietuvoje ir kitų šalių numerius visame pasaulyje.

Nacionaliniai numeriai (700-ieji) – vienas fiksuoto ryšio numeris bet kuriai geografinei vietovei visoje šalyje. Skirtas tiems jūsų klientams, kurie teikia savo paslaugas nacionaliniu arba tarptautiniu lygiu.

Mobiliojo ryšio numeriai – skirti įgyvendinti internetu teikiamoms skaitmeninių telekomunikacijų paslaugoms (angl. „Over-The Top“ (OTT). Mes galime pasiūlyti beveik 20-ies šalių mobilaus ryšio numerius.

800-ieji numeriai – tarptautinio verslo atstovams siūlome daugiau nei 60-ties pasaulio šalių 800-uosius numerius iš vienų rankų.

Garantuotas pasiekiamumas – užtikrinsime įeinančių skambučių į jums paskirtus numerius surinkimą ir nukreipsime juos į jūsų tinklą per IP arba TDM sujungimus.

Telekomunikacijų paslaugų teikėjai, įsigiję lietuviškus numerius, tačiau dar nepajungę šių numerių operatorių tinkluose, gali kreiptis į mus.

Užsisakiusiems Mediafon CS numeracijų hostinimo paslaugą, įdiegsime jų turimus numerius savo tinkle ir užtikrinsime jų pasiekiamumą iš visų operatorių.

– Tiesioginiai sujungimai su operatoriais leidžia užtikrinti gerą numerių pasiekiamumą
– Galimybė stebėti skambučių ir minučių kiekius realiu laiku savitarnos sistemoje, kurią galima pritaikyti pagal individualius kliento poreikius
– Įvairūs sprendimai kuriant, administruojant ir apmokestinant paslaugas
– Geriausi jūsų poreikius atitinkantys sprendimai, priklausomai nuo to, kokiose šalyse ketinate teikti paslaugas

Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Gavę jūsų užklausą, pasistengsime atsakyti kaip įmanoma greičiau.
Susisiekite
Palikite žinutę
Vardas*
El.paštas*
Žinutė*