x
Slapukų Politika
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politiką rasite čia.
Paslaugos

Balso paslaugos

Mediafon CS yra alternatyvus fiksuoto ir judriojo ryšio operatorius Baltijos šalyse, teikiantis balso paslaugas operatoriams ir telekomunikacijų paslaugų teikėjams visame pasaulyje.

Turėdami beveik 200 sujungimų 67-iose skirtingose pasaulio šalyse, teikiame patikimą, stabilią skambučių perdavimo paslaugą, atitinkančią klientų lūkesčius ir tenkinančią itin dinamiškus telekomunikacijų rinkos poreikius.

Skambučių persiuntimo paslauga
Sukčiavimo prevencijos paslaugos

Skambučių persiuntimo paslaugas daugiausiai tiekiame į Europos, NVS ir Afrikos šalis, tačiau klientams taip pat galime pasiūlyti tiesioginius maršrutus Azijoje bei Lotynų Amerikoje.

Europos šalyse, kur taikomas apmokestinimas pagal A numerį, sukūrėme sistemą, galinčią patikrinti A numerį realiu laiku ir blokuoti visus skambučius su negaliojančiais, nepilnais arba nepriskirtais numeriais.

Galime pasiūlyti paslaugas, padėsiančias stebėti, aptikti ir blokuoti skambučius su pakeistais A numeriais bei neoficialius ryšio sujungimus (SIM Box):

– Testinių skambučių generavimo sistema leidžia nustatyti vietas, per kurias užbaigiami tarptautiniai įeinantys skambučiai apeinant oficialius operatorių sujungimus
– Pageidaujant, įdiegiame įrangą operatoriaus tinkle
– Realiu laiku stebime neleistinų skambučių analitiką ir siunčiame ataskaitas
– Atliekame testus į realių abonentų numerius
– Importuojame duomenis į operatoriaus tinklą

Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Gavę jūsų užklausą, pasistengsime atsakyti kaip įmanoma greičiau.
Susisiekite
Palikite žinutę
Vardas*
El.paštas*
Žinutė*