x
Slapukų Politika
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politiką rasite čia.
Paslaugos

SMS ir pranešimų siuntimas

Gyvenant mobiliajame amžiuje, įmonėms ir paslaugų teikėjams tampa kaip niekad svarbu pasiekti savo auditoriją patogiu ir efektyviausiu būdu – per mobiliuosius telefonus.

Ilgametis sėkmingas bendradarbiavimas su didžiausiais judriojo ryšio operatoriais pasaulyje mums leidžia savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės tiesioginius SMS maršrutus konkurencingomis kainomis.

Taip pat siūlome automatizuotų SMS siuntimą norintiems akimirksniu pasiekti vartotojus ir didinti jų lojalumą.

SMS persiuntimo paslaugos
SMS siuntimo platforma
Viber, WhatsApp, Telegram pranešimai
Dvipusių žinučių siuntimas

Mediafon CS veikia kaip tarpininkas tarp didžiausių pasaulio SMS hub’ų, agregatorių ir operatorių tinklų, todėl gali suteikti kokybiškas A2P ir P2P SMS persiuntimo paslaugas.

SMS persiuntimo paslaugos privalumai:

– SMS persiuntimas į visas pasaulio šalis
– Tiesioginiai (0 HOP) sujungimai Europos, Nepriklausomų Valstybių Sandraugos, Artimųjų rytų ir Afrikos šalyse
– Lanksti kainodara
– Numerio perkėlimo tikrinimas
– Dvipusės (2 way) žinutės
– Paprasta SMS API integracija

Mediafon CS padeda įmonėms vykdyti SMS marketingo kampanijas, išsiųsti klientams priminimus, prisijungimo kodus ar kitą informaciją, bei patogiai valdyti šias operacijas naudojantis Mediafon CS savitarnos platforma.

Paslaugos privalumai:

– SMS siuntimas į bet kurią pasaulio šalį
– Ataskaitos
– Balanso sekimas
– Personalizuotos SMS
– Dvipusė komunikacija
– Automatinis juodasis sąrašas
– API integracija

Įmonėms, turinčioms klientų bendruomenę pokalbių kanaluose Viber, WhatsApp ar Telegram, siūlome tiesioginės rinkodaros įrankius e-komercijai.

Padėsime įgyvendinti automatinių pranešimų kampanijų siuntimą per API sąsają – pasitelkiant Mediafon CS savitarnos platformą.

Dvipusės žinutės – tai SMS paslauga, leidžianti įmonėms tiek siųsti, tiek gauti SMS žinutes, užklausas, ar patvirtinimus iš savo klientų naudojant vieną ir tą patį numerį.

Dvipusės žinutės gali būti taip pat siunčiamos naudojant API – jeigu pageidaujama efektyviai komunikuoti su dideliu kiekiu gavėjų.

Ši SMS paslauga suteikia galimybę įmonėms ir organizacijoms išnaudoti tekstinių pranešimų potencialą suteikiant platformą, skirtą dvipusiam bendravimui su klientais. Tai – puiki galimybė auginti klientų lojalumą, skatinti paslaugų pardavimą ir auginti ryšį su savo auditorija.

Šiuo metu ši paslauga teikiama tik Lietuvoje.

Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Gavę jūsų užklausą, pasistengsime atsakyti kaip įmanoma greičiau.
Susisiekite
Palikite žinutę
Vardas*
El.paštas*
Žinutė*