x
Slapukų Politika
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politiką rasite čia.
Paslaugos

Informacijos apie numerius paslaugos

Operatoriaus nustatymo paslauga skirta telekomunikacinių paslaugų teikėjams, kuriems aktuali informacija apie numerių perkėlimą tam tikroje šalyje.

Mediafon CS taip pat gali realiu laiku suteikti papildomą informaciją apie mobilaus ryšio telefonų numerius įmonėms, siekiančioms efektyviau plėtoti savo veiklą.

Operatoriaus nustatymo paslauga
Numerių tikrinimo paslauga

Remiantis oficialiais šaltiniais ir vietiniais partneriais Mediafon Carrier Services teikia operatoriaus nustatymo paslaugą apie numerius iš daugiau nei 90-ties šalių.

Privalumai:

– Informacija teikiama realiu laiku, 99,99 % patikimumas
– API ir ENUM integracija
– Greitas atsakymas į užklausą
– Sumažėję SMS persiuntimo kaštai, nes SMS nusiunčiama tam operatoriui, kurio tinkle veikia numeris

Naudodamiesi numerių tikrinimo paslauga, galite nustatyti mobilaus numerio statusą. Tai yra itin pravartu norint sumažinti komunikacijos resursų kaštus, kadangi gausite informaciją apie numerio statusą operatoriaus tinkle ir matysite, kurie numeriai yra nepilni, negaliojantys ir t.t.

Numerių tikrinimui pasitelkiame patikimus HLR Lookup duomenų tiekėjus kartu su savo SS7 (Signalizavimo Sistema Nr. 7) infrastruktūra.

Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Gavę jūsų užklausą, pasistengsime atsakyti kaip įmanoma greičiau.
Susisiekite
Palikite žinutę
Vardas*
El.paštas*
Žinutė*